Firmast

Töötame kliendi heaks!

Pluss Kindlustusmaakler OÜ on 2013. aastal Eestis registreeritud kindlustusvahendaja. Oleme kantud Finantsinspektsiooni kindlustusmaaklerite nimekirja.

Kindlustusmaaklerina oleme sõltumatu kindlustusseltsidest ja tegutseme üksnes meie klientide huvides. Otsime iga kliendi jaoks parima kindlustuslahenduse, lähtudes tema nõuetest ja erivajadustest. Meie töötajad on oma ala professionaalid. Panustame töötajate arengusse, et tagada klientide täielik rahulolu.

Tegeleme kliendiga algusest lõpuni. Aitame kindlustusvajaduste väljaselgitamisel, koostame kindlustuspakkumusi ning soovitame parimat lahendust. Kahjujuhtumi korral pakume abi ka kahjukäsitlusel seoses dokumentide vormistamisega ja vaidluste lahendamisega.

Pakume eri liiki kindlustust nii era- kui ka juriidilistele isikutele. Analüüsime teie ettevõtte riske ja leiame nende kindlustamisel tervikliku lahenduse. Eraisikute puhul aitame vältida ootamatuid ja ettenägematuid riske kogu perele.

Meie koostööpartnerid on nii Eesti kindlustusseltsid kui ka välismaised kindlustusteenuste pakkujad. Teeme koostööd ka teiste Eestis registreeritud kindlustusmaakleritega.

Meil on hea meel, et olete meie klient!