Vastutuskindlustus

Vastutuskindlustus on kindlustusliik, mis hüvitab kolmandate isikute tervisele, elule ja varale tekitatud kahju.

Ärikliendile pakume järgmiseid vastutuskindlustuse lahendusi:

- Tsiviilvastutuse kindlustus, mis hüvitab isiku- ja varakahju, mida kindlustatud isik on tekitanud enda erialase või majandustegevuse käigus teistele. Kindlustus on kasulik peaaegu kõikides enamlevinud ettevõtlusvaldkondades.

- Tootja vastutuskindlustus, mis hüvitab teie toodetud ebakvaliteetse või praaktoote tarbimisel tekitatud kahju kolmandatele osapooltele. Kindlustus on eelkõige vajalik tootmisettevõtetele, hulgiladudele ja toodete importijatele.

- Tööandja vastutuskindlustus, mis hüvitab teie ettevõtte või töötajate poolt teenuse osutamisel tekitatud kahju kolmandatele osapooltele.

- Erialane vastutuskindlustus, mis hüvitab kahjud, mis on tekkinud teatud eriteadmisi nõudvate teenuste osutamisel. Kindlustada saavad enda erialast tulenevat vastutust näiteks arstid, arhitektid ja projekteerijad, raamatupidajad ja audiitorid jpt.

Teile sobiva kindlustuspakkumise saamiseks võtke ühendust meie konsultantidega!

Aitäh

Võtame Teiega ühendust tööpäeva jooksul täiendava info täpsustamiseks. Kui küsimus oli esitatud nädalavahetusel või peale 18.00, võetakse Teiega ühendust järgmise tööpäeva alguses.

Parimate soovidega,
Pluss Kindlustusmaakler OÜ
tel. 6 829 780
Katusepapi 6, Tallinn 11412
info@plusskm.ee