Õigusabikulud (D.A.S.)

DAS_trademark_slogan_rgb_EST

“D.A.S. pakub igapäevast kindlustunnet Sulle ja Sinu pereliikmetele

Elus on olukordi, kus tuleb seista oma õiguste eest, sest Sind või Sinu pereliikmeid on tabanud üht või teist laadi ebaõiglus. Tegu võib olla ülekohtuselt määratud karistuse või rahatrahviga, kindlustuselt saamata jäänud hüvitusega, tarbijaõiguse rikkumisega, kompenseerimata ületundidega töökohal…

Need on olukorrad, kus Sa vajad õiguslikku kaitset, kuid pahatihti ei ole Sa ise valmis enda eest seisma. Sa tead, et kohtuvaidlused võivad kujuneda keeruliseks, kulukaks ja aeganõudvaks ning Sa ei pruugi olla pädev kõigis õiguslikes nüanssides.

D.A.S Õigusabikulude Kindlustus aitab olukordades, kus Sinu või Su perega on käitutud ebaõiglaselt ning sellega kaasnevad rahalised kulutused või saamata jäänud hüvitised. D.A.S. hüvitab õiguse jaluleseadmiseks kuluva raha, seisab Sinu õiguste eest ja annab juhiseid, kuidas tekkinud olukorras käituda.

D.A.S. Õigusabikulude Kindlustus AS on osa Euroopa suurimast õigusabikulude kindlustajast D.A.S. grupist, mis tegutseb 18-s riigis ja kaitseb enam kui 12 miljonit klienti, aidates aastas kaasa enam kui 1 000 000 kahjujuhtumi lahendamisel.”