OÜ E-juristi kindlustusalased konsultatsioonid

Austatud kliendid!

E-jurist Õigusbüroo annab teada, et teisipäeviti ja neljapäeviti 10.00 – 12.00 on kindlustusvõtjatele avatud kindlustusjuristi nõustamistelefon 660 5887.

Kindlustusõigusega tegeleva E-jurist Õigusbüroo kindlustusjurist annab kindlustusvõtjatele lühinõuandeid seoses kahjujuhtumite ja tagasinõuetega lihtsamates küsimustes, millele saab vastata kliendi kirjelduse põhjal telefoniteel.

Keerulisemate kindlustusriskide osas E-jurist Õigusbüroo teefoni teel nõu ei anna ning samuti ei laiene nõuanded küsimustele, mida on vajalik täpsemalt selgitada seaduse või kindlustuslepingu sätete alusel. Nõuanded on informatiivsed ja E-jurist Õigusbüroo ei võtta sellega seoses mingisuguseid kohustusi ja vastutust.

Teenus toimib kuni teatame selle peatamisest või lõpetamisest. Juhul, kui jurist Teile vastata ei saa, helistatakse võimalusel tagasi.

Teenus on helistajale E-jurist Õigusbüroo poolt tasuta, kuid helistaja peab ise kandma tavalised telefonikulud vastavalt oma telefoniteenuse pakkujaga sõlmitud lepingule.

Teie Pluss Kindlustusmaakler: www.plusskm.ee.
Lisainformatsiooni küsi telefonil (+372) 6 829 780 või e-postil: info@plusskm.ee.